سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود پاورپوینت در مورد کارگاه درس پ‍ژوهي ..

دانلود پاورپوینت در مورد کارگاه درس پ‍ژوهي ..

دانلود پاورپوینت در مورد کارگاه درس پ‍ژوهي

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 25

 

 

 

 

نقش وجایگاه معلم درسند تحول بنیادین

 

نقش معلم به عنوان هدایت کننده و اسوه ای امین و بصیر در فرآیند تعلیم و تربیت و مؤثرترین عنصر در تحقق مأموریت های نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی.

برخی ازراهکارهای مربوط به ارتقای مهارت های حرفه ای معلمان درسند تحول بنیادین

راهکار8/6 تقویت شایستگی های حرفه ای و اعتقادی مدیران و معلمان و فراهم آوردن ساز و کارهای اجرایی برای مشارکت فعال و موثر ایشان در برنامه های تربیتی و فعالیت های پرورشی مدارس.

راهکار11/6استقرار سازوکارهای ارتقای توانمندی های معلمان برای مشارکت مؤثر آنان در برنامه ریزی درسی در سطح مدرسه ، به ویژه سازوکارهایی که به تقویت هویت حرفه ای آنان می انجامد.

راهکار11/7 توسعه زمینه پژوهشگری و افزایش توانمندی های حرفه ای به شکل فردی و گروهی میان معلمان و تبادل تجارب و دستاوردها در سطح محلی و ملی و ایجاد فرصت های بازآموزی مستمر علمی و تحقیقاتی و مطالعاتی و برگزاری جشنواره های الگوی تدریس برتر و اختصاص اعتبارات خاص برای فعالیت های پژوهشی معلمان.

راهکار17/3اصلاح و به روز آوری روش های تعلیم و تربیت با تاکید بر روش های فعال ، گروهی ، خلاق با توجه به نقش الگویی معلمان.

راهکار2/18تامین تسهیلات و امکانات وایجاد ساز و کارهای کارا و اثر بخش در آموزش های ضمن خدمت معلمان و تقویت انگیزه و مهارت حرفه ای برای یادگیری مداوم.

راهکار18/4- استفاده بهینه از دانش و تجربه نخبگان و پیشکسوتان آموزش و پرورش.

راهکار 23/1 استفاده بهینه از ظرفیت های موجود برای گسترش فرهنگ تفکر و پژوهش در بین مدیران ، مربیان و تأمین پژوهشگر مورد نیاز نظام تعلیم وتربیت رسمی عمومی و حمایت از پژوهشگران فعال و مجرب.پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,700 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
pmad353_1204470_6094.zip

دانلود پاورپوینت در مورد خلافت حضرت علي (ع) ..

دانلود پاورپوینت در مورد خلافت حضرت علي (ع) .. دانلود پاورپوینت در مورد خلافت حضرت علي (ع ) فرمت فایل: پاورپوینت تعداد اسلاید : 20         — حكومت حضرت علي (ع ) — حضرت علي (ع) در اجراي عدالت ، تلاش زيادي كرد —   و دست ستمگران را از بيت المال كوتاه كرد .   — برخي از سود جويان كه   منافع خود را در خطر —   مي ديدند بيعت خود را شكستند . ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان