سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود پاورپوینت ریاضی اول تم 11 ..

دانلود پاورپوینت ریاضی اول تم 11 ..

دانلود پاورپوینت ریاضی اول تم 11

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 13

 

 

 

 

حياط مدرسه

تعطيل شدن مدرسه  مفاهيم: چپ / راست، اول تا هفتم، وسط / کنار /بين، جلو / پشت.                          مهارت ها:

 جمع کردن کيف و کتاب و وسائل مدرسه،خارج شدن به نوبت از کلاس، پايين آمدن از پله ها، خروج به نوبت از مدرسه، منتظر شدن برای رسيدن والدين، آداب سوار شدن ماشين يا اتوبوس.

 نگرش ها: ۱ مردم به تنهايی يا در گروه همواره راه های جديدی رابرای حل مسائل يا انجام کار ابداع می کنند. ابزار و روش های انجام کار را که مردم ابداع کرده اند روی تمام جنبه های زندگی اثر می گذارند.

 تأثيرات شناختی: ۱ تشخيص ارتباط علّی. ۲ تخمين زدن و تقريب زدن.۳ تأثير عادات بر شخصيت.                                  تم شناختی:

نظم: در مورد نظم و ترتيب در کلاس و در جمع آوری وسائل و خارج شدن از کلاس و خارج شدن از مدرسه نکاتی را که به نظرتان می رسد با دانش آموزان مطرح کنيد.          ارتباط با صفحات ديگر اين بخش:

۱ چند نفر از دانش آموزان هنوز داخل مدرسه هستند؟ چند نفر از دانش آموزان به سمت راست حرکت می کنند؟ چند نفر ازدانش آموزان به سمت چپ حرکت می کنند؟ چند خط عابر پياده در تصوير مشاهده می شود؟

۲ چند پرنده در تصوير مشاهده می شود؟ چند تا از آنها روشن و چند تا از آنها تيره هستند؟ آيا تعداد پرنده های روشن و تيره با هم برابرند؟

۳ آيا تعداد دانش آموزانی که به سمت چپ حرکت می کنند، با تعداد دانش آموزانی که به سمت راست حرکت می کنند برابرند؟

۴ چند کيف در تصوير مشاهده می شود؟

۵ آيا تعداد دانش آموزان با تعداد پرنده ها مساوی است؟

۶ آيا تعداد پنجره های مدرسه با تعداد پرنده ها مساوی است؟پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
pmd96_1293482_2381.zip1.6 MB