سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود مجموعه گزارشات کارورزی ۱ ..

دانلود مجموعه گزارشات کارورزی ۱ ..

مجموعه گزارشات کارورزی ۱

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 40

 

 

 

 

چکیده

اینجانب دلنیا پرهیزکار دانشجو رشته علوم تربیتی گرایش اموزش وپرورش کودکان استثنایی دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر همدان که کارورزی یک خود را در مدرسه شادی گذرانده ام.در طول مدتی که برای کارورزی به ان مدرسه رفتم گزارش هایی را تهیه کرده ام که موضوع آنها به شرح آن است:

در گزارش اول خاطرات اولین روز کارورزی واحساسات خود را نوشته ام.

در گزارش دوم که موضوع آن توصیف محیط فیزیکی مدرسه است که محیط فیزیکی مدرسه از جمله موقعیت جغرافیایی مدرسه، حیاط،سالن،سالن اجتماعات، کلاسهاو...را توصیف کرده ام.

درگزارش سوم که موضوع آن مشاهده تاملی محیط فیزیکی بود محیط فیزیکی راتوصیف کردم و تاثیرات مثبت و منفی آن را نوشتم.

در گزارش چهار که موضوع آن مشاهده ساختار سازمانی در آموزشگاه بود وظایف تمامی کارکنان مدرسه را نوشتم.

موضوع پنجمین گزارش که تهیه کردم مشاهده تعاملات عاطفی در آموزشگاه بود از جمله:رابطه عاطفی معلمان با یکدیگر، معلم با دانش آموزان و...را نوشتم.

در گزلرش ششم که موضوع ان مشاهده تاملی کلاس درس بود عوامل مختلفی را که میتواند بر یک تدریس اثر بگذارد را بیان کرده ام. سپس گزارشهای خود را در قالب کد گذاری تجزیه تحلیل کردم.بعد از تجزیه تحلیل گزارش ها یک مسئله برای من به وجود آمد که موضوع آن طرح و رنگ ویلچر های دانش آموزان است که درباره این مسئله اطلاعاتی را جمع آوری کردم وتمامی این موارد در ادامه آورده شده است.

مقدمه

هر تجربه آموزشی را که با شغل ترکیب شود میتوان کارورزی نامید و همین ترکیب است که کارورزی را به ابزاری منحصر به فرد برای کنکاش شغلی تبدیل می کند.

اصل کلمه کارورزی به واژه (کارورز)بر می گردد.به فردی گفته می شود که حین تخصیل در آموزش عالی ویا بلافاصله بعد از پایان دوران تحصیل و نه تنها با هدف کسب تجربه و مهارت کاری و عملی در موسسه ای مشغول به کار می شود.

از همه مهم تر اینکه کارورزی می تواند به دانش جویان مهارت های شغلی مهمی را همانند برقراری ارتباط، تعهد کاری،وقت شناسی،حل مسئله، کار گروهی، خود مدیریتی، برنامه‌ریزی و سازمان دهی واشنایی با فناوری بیاموزد که امروزه برای شاغل شدن بسیار واجب وضروری هستند.

از جمله اهداف کارورزی می توان موارد زیر را نام برد:

1-اشنایی دانشجویان با کارهای عملی و اجرایی و مسائل کارگاهی از نزدیک به طوری که فرصت تطبیق آموخته ها را با عمل درک کنند و در رفع کمبودها و نواقص احتمالی بکوشند.

2-برخورد با مسائل کارگاهی،کارگری،اجتماعی و رو به رو شدن با واقعیت های عینی.پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tahlil18_1325956_5611.zip390.8k