سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود گزارش كارآموزي رشته نقشه كشي ـ معماري طراحي داخل رستوران ..

 

 

گزارش كارآموزي رشته نقشه كشي ـ معماري طراحي داخل رستوران

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحه:41

 

 

 

 

 

چكيده

بخش اعظم عمر ما، در فضاهاي داخلي بناها سپري مي‌شود كه به كمك ساختارها و جداره‌ها شكل گرفته‌اند. اين فضاها، محيطي را ايجاد مي‌كنند كه بسياري از فعاليت‌هاي ما در آن صورت مي‌گيرد؛ كما اين كه آنچه بر بنا روح مي‌بخشد هم، فضاي داخل آن است.

اين گزارش ماهيت و طراحي فضاي داخل يك رستوران را مورد مطالعه قرار مي‌دهد. هدف از گردآوري اين مطالب، معرفي مهمترين عناصر تشكيل‌دهنده‌ي محيط داخل يك رستوران است كه در آن مشخصات هر يك از اين عناصر به صورت كلي با توجه به استانداردهاي موجود ذكر شده و روش‌هايي جهت گزينش و سازماندهي آن‌ها در الگوهاي طراحي ارائه شده است در گزينش هر يك از اين روش‌ها دو موضوع مورد تأكيد قرار گرفته است يكي طراحي رستوران با توجه به عناصر تشكيل‌دهنده براساس ضوابط و استانداردها و ديگر طراحي رستوران و چگونگي ظاهر رستوران از نظر ساختاري و زيباشناختي فضاها.

فصل اول:‌ مربوط تاريخچه سازمان و كاربري و فرآيند توليدي آن.

فصل دوم: مربوط مي‌باشد به چگونگي پيدايش اوليه يك رستوران و پيشينه تاريخي آن.

فصل سوم: تحت عنوان «وا‍ژه رستوران و رستوران‌داري» مي‌باشد.

فصل چهارم: با عنوان «طراحي رستوران ظاهر ساختمان» روشي را مورد بررسي قرار مي‌دهد كه طي آن مي‌توان نيازهاي از پيش تعيين شده و موردنظر را تجربه كرد.

فصل پنجم: «بخش‌هاي حماسي گيلگش» چگونگي شكل‌گيري يك رستوران با توجه به داستان حماسي آن منطقه مي‌باشد.

فصل ششم: جمع‌آوري يك سري اطلاعات از استانداردها در فضاهاي مهمانپذير با توجه به روش‌هاي تجربي معماران و كاربردهاي فضاها

فصل هفتم: تحت عنوان “Fast Food” نمونه كار ارائه شده نگارنده مي‌باشد.

اصولاً پرداختن به مقوله طراحي رستوران كه از نوع ساختمان‌هاي مختلف و متفاوت مي‌باشد نيازمند به مطالعات جامع در خصوص جذب مشتري، محل قرارگيري، سطح كيفي، ميزان تقاضاي مراكز اطراف و ... كه هر كدام از اين عوامل به نوبه خود از اهميت خاصي برخوردار است. در طراحي يك رستوران به دليل اينكه از چه نوع كاربري باشد عوامل بسياري نقش دارند كه با يك آرشيتك همكاري مي‌نمايند به عنوان مثال در طراحي فضاهاي عرضه نوشيدني و غذا، مسئولين مربوط به اين امر هستند كه نحوه چيدمان فضاهاي داخلي و يا عناصر مورد استفاده را طراحي مي‌كنند و يا نظر مي‌دهند. در رستوران‌هاي ارزان قيمت اصرار بر طرح‌هاي اقتصادي است در حالي كه در رستوران‌هاي درجه يك و لوكس نهايت تلاش در جهت كارايي خوب طرح انجام مي‌پذيرد.

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
karnamor151_1347805_9514.zip51.3k