سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود پروژه کارآفرینی كارخانه توليد ظروف تفلون ..

دانلود پروژه کارآفرینی كارخانه توليد ظروف تفلون

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 45

 

 

 

 

 

بخشی از متن:

4 ـ الف ورق آلومينيم :

بعنوان  ماده اصلي  محصول توليدي   كاربرد دارد . در حقيقت ظروف تفلون هاي ظروف منتهي با پوشش تفلون مي باشد . مقدار مورد نياز طرح با توجه به ضايعات و پرت آن بميزان 20% ،‌208 تن در سال بر آورد ميگردد . منبع  تأمين آن داخلي و كارخانه توليد پروفيل و ورق آلومينيم اراك  مي باشد .

4 ـ ب ـ رنگ كوره اي :

جهت رنگ كردن قسمت بيروني ظرف مورد استفاده قرار ميگيرد مقدار مورد نياز  طرح با توجه به ضايعات  و ريخت و پاش آن در كوره و آبشار  رنگ 2300 كيلوگرم در سال برآورد و هزينه ميشود . منبع تأمين آن داخلي و كارخانجات رنگسازي سراسر كشور مي باشد .

4 ـ ج ـ پيچ و پرچ

براي اتصال دسته به بدنه ظرف  از انواع  پرچ استفاده مي كنند و همچنين براي اتصال دسته باكاليتي بدسته  فلزي  انواع پيچ را مورد استفاده قرارميدهند (پيچ تلگرافي) منبع تأمين آن داخلي و كارخانجات نور  و پيچ در سراسر  كشور مي باشد .

مقدار مورد نياز 1620000 عدد در سال است .

4 ـ دـ كارتن و بروشور 

جهت بسته بندي انواع  ظروف تفلون مورد استفاده قرار ميگيرد  منبع تأمين آن داخلي و از كارخانجات توليدي كارتن از مقواي آماده خريداري ميشود .

 

 

مواد اوليه خارجي

4 ـ الف : تفلون

جهت پوشش داخلي ظرف كاربرد دارد  و اين پوشش تفلوني باعث ميشود كه حرارت  مستقيماً به غذا نرسد و باعث سوختن  و چسبيدن غذا به  ته ظرف نشود . منبع تأمين آن كشورهاي اروپائي از جمله آلمان و سوئيس مي باشد و جزء كالاهاي  وارداتي بوده و همه سال مقداري ارز مملكت صرف  واردات  آن  ميشود .   واردات آن موكول به موافقت وزارت بازرگاني  و صنايع مي باشد .

4 ـ ب: باكاليت

براي ساختن دسته باكاليتي ، پودر باكاليت را مورد استفاده قرار ميدهند منبع تأمين آن كشورهاي اروپائي و ژاپن بوده و جزء كالاي وارداتي و يا مواد اوليه وارداتي مي باشد .پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
kar783_1381747_6307.zip237.7k