سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود گزارش كارآموزي حسابداری شركت برق ..

 

دانلود گزارش كارآموزي حسابداری شركت برق

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 127

 

 

 

 

 

مقدمه

حال كه با استعانت از ذات حق  اين توفيق حاصل آمده كه بتوانيم رشد و شكوفائي ميهن اسلاميان گام برداريم و در را ه تعالي ارزشهاي والاي انساني بكوشيم، كمال مسرت را دارم كه توانسته‌ام در اين راه توفيق خدمتگزاري به آحاد افراد جامعه‌ام را داشته باشم. بدين وسيله قبلاً‌ از مساعدت و همكاري مديريت محترم امور مالي و كليه همكاران ارجمندم كه در جهت ارتقاء سطح معلومات وافزايش قابليتها و توانائيهايم صبورانه كوشيده‌اند، كمال امتنان را داشته و مراتب سپاسگذاري خويش را معروض مي‌دارم.

گزارش پاياني طرح رشد و ارتقاء كه هم اكنون ملاحظه فرمائيد در ارتباط يا اطلاعات موجود از طرح و چگونگي عملكرد سيستم حسابداري اعمال شده در اداره مالي شركت توزيع  نيروي برق شهرستان هادي شهر. شركت توزيع نيروي برق شهرستان هادي شهر يكي از چند شركت اقماري شركت برق منطقه‌اي آذربايجان غربي بوده كه بصورت شركت سهامي خاص درتاريخ اول اسفند ماه سال 1372 تأسيس يافته است. جهت آگاهي بيشتر در اين بخش از مقدمه به ارائه تعريفي كه از شركتهاي سهامي در قانون  تجارت آمده است مي‌پردازيم:

شركت سهامي شركتي است كه با رعايت مقررات مدني راجع به شرائط صحت قرار دادها و قواعد اختصاصي قانون تجارت و ثبت شركتها و شرائط مورد توافق بين شركاء براي امور انتظامي اعم از تجارتي و غير تجارتي تشكيل و سرمايه آن به سهام تساوي القيمت تقسيم و مسئوليت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمي سهام آنها و سود حاصله است.

با توجه به تعريف فوق شركتهاي سهامي خاص به شركتهاي اطلاق مي‌گردد كه تمام سرمايه آنها در موقع تأسيس منحصراً‌ توسط موسسين تأمين و يا تعهد گرديده باشد.

با توجه به تعريف فوق شركتهاي سهامي خاص به شركتهاي اطلاق مي‌گردد كه تمام سرمايه آنها در موقع تأسيس منحصراً‌ توسط موسسين تأمين و يا تعهد گرديده باشد.

فصل اول 

تعاريف و اصطلاحات

فصل دوم

حسابداري دولتي

فصل  سوم

اهداف كلي اداره حسابداري درآمد و مشتركين

فصل چهارم

مطالعات مقدماتي طرح

فصل پنجم

خلاصه يافته و طرح و پيشنهاد در رابطه با مشكلات و تنگناهاي احتمالي سيستم موجود در اداره حسابداري درآمد مشتركين

 پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
kar834_1389281_8182.zip199.3k