سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود کارآموزی کارآموزی سخت افزار ..

 

دانلود کارآموزی کارآموزی سخت افزار

رشته: کامپیوتر

شركت جوان پردازه شایگان

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 50

 

 

 

 

 

پيشگفتار :

اينجانب .... پروژه كارآموزي خود را در شركت جوان پردازه شا یگان گذراندم .

این پروژه شامل گزارش ها ، و تجربیاتی است که در شركت به مدت 240 ساعت کارآموزی ، ثبت شده است و مقایسه اطلاعات و تئوری های مختلف با عمل و اجرای كار صورت گرفته است.

اينجانب نيز در طي مدت حضور خود در محل كارآموزي استفاده هاي علمي و عملي خوبي نموده ، با توجه به زمان محدود 240ساعته تقريبا به همه ريزه كاريها ي اجرايي ونظارتي واقف شدم ، از اينرو شايد بهتر باشد واحد كارآموزي به دوقسمت تقسيم شده تا اين نقيصه جبران گشته و ارتباط با محيط كار حفظ شود ، همچنين پيشنهاد مي شود در صورت امكان تعامل بيشتري بين استاد كارآموزي و سرپرست و همچنين دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه بوجود آيد تا دانشجو با تعهد بيشتري پا به عرصه عمل بگذارد .

 

فصل اول

( آشنايي كلي با مكان كارآموزي )

 

فصل دوم

( ارزيابي بخشهاي مرتبط با رشته علمي كارآموزي )

 

فصل سوم ( آزمون آموخته‌ ها، نتايج و پيشنهادات )

چكيده :

اولین مرحله اسمبل کردن،نصب cpu بر روی case می باشد،ابتدا مادربرد را بر روی board روی case گذلشته و سپس مادربرد را به صورت دقیق نصب می کنیم و پیچ می کنیم.پیچ های مادربرد بدین صورت می باشد که باید در یک شیار قرار گیرند.شیار ها یا به صورت پلاستیکی می باشند و یا به صورت فلزی می باشد که اگر از نوع پلاستیکی باشد بهتر می باشد،وقتی که شیارها بر روی مادربرد تعبیه شدند،نوبت به پیچ کردن مادربرد می شود.برای پیچ کردن مادربرد باید دقت به خرج داد و مادربرد را به خوبی بر روی case نصب کرد.

بعد از نصب کردن مادربرد،نوبت به این می رسد که cpu بر روی مادربرد نصب شود،در نصب کردن cpu باید دقت فراوان به خرج داد چون اگر پایه ی cpu کج شود یا شکسته شود،cpu  دیگر جواب نخواهد داد.بر روی cpu یک fan هم برای خنک کردن cpu نصب می شود.

وقتی که cpu نصب شد نوبت به نصب ram می باشد،برای نصب کردن ram،دو حاشیه در دو انتهای اسلات ها ی مربوط به رم می باشند که اگر این دو اسلات را به بالا فشار دهیم و رم را در آنجا قرار دهیم و اسلات را به دو حاشیه را با پائین فشار دهیم رم جا می رود.

بعد از نصب رم باید کارت گرافیک را نصب کنیم که برای نصب کارت گرافیک فقط باید این کارت گرافیک را داخل شیار AGP بگذاریم و سپس این کارت را به case پیچ می کنیم.در مورد مودم هم وضع به همین منوال می باشد.

مرحله ی بعد نصب hard disk می باشد که برای نصب hard disk ها باید هارد دیسک را در جای خود نصب کنید.برای نصب floppy هم وضع به همین منوال می باشد اما برای نصب cd rom و یا writer باید قبل از نصب writer یا cd rom،درب جلوی case که cd rom یا writer آنجا قرار می گیرد را بیرون آورده و cd rom یا writer  را از جلوی case در داخل case قرار دهیم.اگر هم cd rom و هم writer را نصب کردیم باید به این نکته توجه کنیم که جامپرهای master و slave را درست جا بزنیم یعنی cd rom و writer باید جامپرهایشان برعکس باشد یعنی اگر cd rom جامپر master دارد،writer جامپرش slave  باشد.

بعد از نصب cd rom و writer نوبت به وصل کردن پورت ها می باشد که ابتدا پورت های IDE را به قطعات مورد نظر متصل می نمائیم و سپس سیم های ولتاژ برق را به به قطعات متصل می کنیم و باید یک فیش از این سیم ها را هم به fan خنک کننده ی cpu متصل کنیم.

بعد از وصل کردن قطعات نوبت به تست سیستم می رسد،وقتی که سیستم روشن شد،باید سیستم با زدن یک بوق اعلام آمادگی کند و سیستم آماده برای بالا آمدن می باشد.

وقتی که مطمئن شدیم که قطعات به درستی متصل شده اند و به درستی جواب می دهند،نوبت به پارتیشن بندی می شود.

با روی کا آمدن ویندوز xp،کاربران دیگر از روش خسته کننده و وقت گیر fdisk استفاده نمی کنند و با استفاده از یک cd بوت xp،ابتدا به پارتیشن بندی پرداخته وبعد از پارتیشن بندی ویندوز را نصب کرده و سپس نسبت به نصب درایورها اقدام می کنیم.

به طور کلی می توان گفت که اسمبل کردن یک کامپیوتر،احتیاج به تجربه ی کافی و دقت زیاد دارد و هر اسمبل گر سیستم با استفاده از این دو معقوله،می تواند هر چه سریع تر و مطمئن تر سیستم خود را اسمبل کند.

 پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
kar833_1389291_6835.zip200.5k