سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود گزارش کارآموزی شركت راه ساختماني تحكيم سازه ابهر ..

 

 

دانلود گزارش کارآموزی شركت راه ساختماني تحكيم سازه ابهر 

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 25

 

 

 

 

بخش هایی از متن

مقدمه

شركت راه ساختماني تحكيم سازه ابهر واقع در خيابان دكتر بهشتي پلاك 5 مي باشد .

اين شركت داراي پرسنلي به شرح زير عبارتند از : مدير عامل شركت جناب آقاي مهندس غلامرضا خداوردي و كارمندان آقاي مهندس ميثم محمدي مي باشد . اين شركت در زمينه راه سازي و ساختمان سازي مشغول به كار است. اين شركت در زمينه فوق موفق به اخذ گريده از سازمان مديريت و برنامه ريزي استان زنجان مي باشد اين شركت در سال 1380 به نام يارادان تاسيس و با توجه به مشكلات از قبيل اخذ گريد شركت در سال 1384 به نام شركت تحكيم سازه تغيير نام داد ه شد و بر اين اساس داراي سابقه 5 سال در زمينه ساخت ساز مي باشد سوابق اجراي شركت عبارتند از احداث ساختمان اداري وسرايداري مديريت جهاد كشاورزي هيدج و احداث محوطه اداري مديريت مذكور احداث سوله دانشكده معماري دانشگاه آزاد اسلامي واحد ابهر ، احداث سوله كارگاهي برق 6 دانشگاه آزاد واحد ابهر تعميرات اساسي مدارس ابهر عبارتند از : انديشه ، ارشاد ، سپهر ، آيت الله خامنه اي عفيفه خرمدره ، و شهامت روستاي فلج مي باشد .

بنده در اين شركت وظيفه انجام دادن كارهاي عمراني را در دو ماه اول داشته و به دليل سردي هوا در ماه آخر به انجام كارهاي اداري مشغول به كار شدم.

 

فصل اول

 

مرحله اول تهيه زمين

 

قطعه زمين را براي ساختمان مورد نياز را در نظر گرفته و خريداري مي شود ساختمان مذكور را از لحاظ مالكيت در اداره ثبت و اسناد املاك بررسي و مورد تاييد قرار مي گيرد سپس جهت مراحل بعدي ساخت و ساز ساختمان از طرف شهرداري آن شهر اقدام مي شود .

 

مرحله دوم تهيه كروكي زمين

 

در شهرداري زمين مذكور را از لحاظ وضعيت شهر سازي و ابعاد دقيق زمين بررسي مي گردد سپس كروكي دقيق از زمين تهيه مي شود .

 

مرحله سوم تهيه نقشه

 

قطعه زمين مورد نظر از طرف شهرداري به سازمان نظام مهندسي جهت تهيه نقشه معرفي مي گردد نقشه هاي ساختمان توسط مهندسين طراح تهيه وپس ازبررسي و تاييد مهندس ناظر و تاييد نهايي شهرداري و صدور پروانه ساخت جهت عمليات ساخت ساختمان آماده مي شود .

يكي از كاهايي كه در شركت تحكيم سازي در طي اين مدت كارآموزي انجام شد انجام ريز متره وصورت وضعيت پروژه هاي دولتي بود ريزه بدين صورت انجام شد كه ابتدا عمليات كار شده هر آيتم به صورت مجزا محاسبه و در نهايت حجم عمليات كاري آن آيتم مشخص مي شود اين عمل داخل برگهاي مخصوص ريزه متره كه آرم شركت و توضيحات مربوط به پروژه نيز در آن قيد شده ثبت مي گردد كه براي هر پروژه مجزا در چهار برگ  كاربن شده نوشته مي شود مثلاً براي پروژه تعميرات دبيرستان آيت اله خامنه اي و پروژه دبستان انديشه ابهر به صورت مجزا ثبت مي شود ريز متره بايد بسيار دقيق برآورد جزء به جزء هر عمليات كاري را مشخص نمايد بعد از تكميل ريز متره هر پروژه به صورت تفكيك اطلاعات ريز متره وارد برگهاي صورت وضعيت مي شود . ( منظور از اطلاعات ريز متره همان برآورد نهايي هر آيتم مي باشد مثال برآورد نهايي حجم سنگ پلاك كار شده دبستان انديشه 618 متر مربع مي باشد ) كه به برگه صورت وضعيت انتقال مي يابد بعد از اين عمل استفاده از فهرست بهاي سال 85 قيمت مربوط به آن آيتم تعيين شد و وارد برگه صورت وضعيت مي آيد سپس بر اساس اين اطلاعات قيمت نهايي كار انجاتم شده تعيين مي گردد و بدين گونه كليه آيتم ها پس از ثبت در برگه صورت وضعيت قيمت آن نيز محاسبه مي شود در نهايت قيمت نهايي هر فصل نيز جمع بندي شده ( منظور از فصل يعني تفكيك هر آيتم به صورت جداگانه است مثلاً فصل آجر چيني يا فصل بتن ريزي يا فصل كارهاي چوبي و غيره ... ) كليه فصول قيمت هاي ن مشخص شده به صورت ليست تهيه مي شود به ليست مذكور خلاصه مالي مي گويند در انتهاي خلاصه مالي كليه فصول جمع بندي شده و قيمت نهايي كه حاصل جمع فصول مي باشد مشخص مي شود .

 پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
kar1640_1481311_2313.zip18.7k