سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود گزارش قالب بندی(با تصویر) ..

 

گزارش قالب بندی(با تصویر)

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات:22

 

 

 

 

 

بخشی از متن

تعریف قالب و هدف از قالب بندی :

قالب یک سازه موقت است و مانند ظرفی می تواند بتن تازه و خمیری را که به صورت سبال است تا زمان خود گیری و کسب مقاومت کافی ، به صورت کاملا متراکم در بر گیرد و به ان فرم مورد نظر را بدهد . تهیه و ساختن قالب را قالب بندی می گویند . که از اصول و ضوابطی از نظر طراحی و ساخت به شرح زیر پیروی می کند :

1)         قالب باید به اندازه کافی محکم باشد تا بتواند در برابر فشارهای وارد از بتن خمیری در زمان بتن ریزی و فشارهای ناشی از وسایل بتن ریزی و کارگران ، مقاومت نموده بیش از حد مجاز تغییر شکل ندهد .

2)         ابعاد شکل قالب بندی باید دقیق باشد .

3)         اتصالات قالب بندی باید محکم و متناسب با جنس قالب باشد .

4)         برای جلوگیری از خروج شیره بتن در زمان بتن ریزی ، مصالح مورد استفاده در قالب بندی باید به گونه ای انتخاب شوند که قالب درز پیدا نکند .

5)         قالب بندی باید اجرا شود که پس ازگرفتن بتن باز کردن قالب ها به راحتی انجام شود .پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
karam11_1501725_4006.zip33.9 MB