سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود كارآموزي الکتروتکنيک، برق خودرو، مرکز فنی و حرفه ای شهرستان ايذه ..

 

گزارش كارآموزي

رشته: الکتروتکنيک

موضوع كارآموزي: برق خودرو

مكان كارآموزي:مرکز فنی و حرفه ای شهرستان ايذه

فرمت فایل:ورد

تعداد صفحات:79

 

 

 

 

 

آشنايي با محل كارآموزي

ســازمان آمــوزش فنــي و حـرفه اي كشــور بر اساس ماده واحده شماره 6082 شوراي انقلاب در تاريخ 25/4/59 از ادغام مراكز تعليمات حرفه اي، صندوق كارآموزي، كانون هاي كارآموزي مربوط به مطالعات نيروي انساني اشتغال وزارت كار و امور اجتماعي در جهت تربيت نيروي كار ماهر تشكيل گرديده است كه زير نظر وزارت كار و امور اجتماعي وظايف خود را به انجام مي رساند.

ســازمان آمــوزش فنــي و حــرفه اي كشـور وابسته به وزارت كار و امور اجتماعي كه از ادغام سه نهاد آموزشي در سال 1359 و به منظور ارائه آموزش هــاي فنــي و حرفه اي تشكيل گرديده و بر اساس بيش از 10 قانــون مــوضــوعـه و ماده 151 قانون برنامه سوم و تنفيذ آن در بــرنامـه چهــارم، متولي آموزش هاي فني و حـرفه اي كوتاه مدت بوده و مسئول كميته تخصصي آموزش هاي فني و حرفه اي غير رسمي با عضـويــت 16 وزارتخانــه و سازمـان و در نهاد كارگري و كارفرمايي است فعاليتهاي آموزشي خود را در دو بخش دولتي و غير دولتي اجرا نمايد.

اين سازمــان عــلاوه بــر ستـاد مركزي، داراي 31 اداره كل در سطح كشور و يك مركز تربيت مربي مي باشد و به منظور دستيابي به تازه هاي علوم و فن آوري روز و همگامي با استانداردهاي بين المللي، همواره سعي بر گسترش روابط بين المللي از جمله با سازمان بين المللي كار (ILO) و سازمان بين المللي آموزش حرفه اي و كشورهاي مختلف دنيا نموده است.

در اين راستا سازمان صرفنظر از تفسير كليت ساختار تشكيلاتي، صرفاً در قسمت آموزش، با پشتيباني حوزه پژوهش فعاليتهاي خود را در چارچـوب محورهــاي ذيــل مطابــق با استانداردهاي بين المللي انجام مي دهد.

آموزش فني و حرفه اي

آموزشي است كه به منظور ايجاد مهارت و توانايي براي احراز شغل يا افزايش مهارت ارائه مي شود و منجر به كسب گواهينامه مهارت مي گردد.

مركز آموزش فني و حرفه اي

فضاي آموزشي شامل كارگاه هاي آموزشي، كلاسها، آزمايشگاه، فضاي اداري و امكانات جانبي است كه بر اساس ضوابط و مقررات به منظور ارتقاء مهارت و تخصص براي كارگران شاغل و يا ايجاد مهارت در افــراد متقاضـي كار فاقــد مهــارت و با كــم مهــارت ايجــاد شده است و تحت پوشش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اداره مي شود.

مركز تربيت مربي

مركز آموزشي سازمان است كه به منظور تربيت مربي فني ـ حرفه اي و يا بازآموزي مربيان مراكز و آموزشگاههاي آزاد استفاده مي شود.پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
karam335_1558780_5222.zip2.7 MB