سایت علم ناب

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

پاورپوینت در مورد مدیریت در کلاس؛

پاورپوینت در مورد مدیریت در کلاس

فرمت فایل: پاورپوینت  

تعداد اسلاید:25

 

 

 

 

 

بخشی از متن:

مدیریت کلاس درس همانند مدیریت سایر موقعیت های اجتماعی مستلزم داشتن مهارت در کارکردهایی چون طراحی، سازمان دهی، رهبری، نظارت، کنترل و ارزشیابی است. توجه به این وظایف و انجام درست آن، کلاس درس و محیط آموزشی را برای دانش آموزان لذت بخش خواهد کرد.

مدیریت کلاس درس از نگاه متخصصان مختلف

از دیدگاه ویلیامز و همکارانش، مدیریت کلاس درس مجموعه ای از مهارت هایی است که به معلمان امکان می دهد دانش آموزان را به طور اثربخش کنترل نمایند تا محیطی مثبت برای یادگیری فراهم شود.

طرفداران رویکرد پست نیوتنی مدیریت کلاس درس را عبارت از حفظ و ارتقای مستمر استانداردهای تربیتی در یک جو انسانی به منظور رضایت هرچه بیشتر معلمان، دانش آموزان و والدین می دانند.

 

روانشناسی اجتماعی کلاس 

هر کلاس ویژیگیهای منحصر به فردی دارد که آنرا متمایز تر از سایر کلاسها میکند.

هنگامی که درباره خاطرات دوران تحصیل صحبت می شود برخی کلاسها را عالی و بعضی را متوسط و پاره ای را بد به شمار می آورند.بدون تردید همه آنچه دانش آموزان را از کلاس به یاد می آورند. درباره چیزهای که معلم به آنها آموخته است نیست. بلکه درباره ابعاد روانی و اجتماعی کلاس است.

هر کلاس مانند اثر انگشت ویژگی خاص خود را دارد.پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
pad94_1678448_8085.zip709.3k